Гравець «Волині» став героєм туру, ще один «хрестоносець» - у символічній збірній

02 Грудня 2020, 10:33
1286

Перемога «Волині» над «Кременем» (2:1) закрила для нашої команди 2020-й футбольний рік. Разом з тим, досягнення наших футболістів не залишилися поза увагою провідних футбольних видань, що оглядають Першу лігу чемпіонату України.

Про це інформує офіційний сайт ФК Волинь.

Так, до символічної збірної 16-го туру змагань від порталу «FootBoom» увійшли Сергій Сімінін та Богдан Оринчак.

А наш десятий номер разом з тим ще й визнаний героєм туру та учасником символічної збірної на сайті «Спорт Арена». Ось що пишуть там про нього наші колеги:

«Нападник – Богдан Оринчак

Перемога в цьому матчі мала велике значення для лучан – відстаючи від групи лідерів, але маючи матчі в запасі, було важливо зараз не втрачати очки. Але, загалом, гра видалася тягучою, лише після перерви пішли голи. Головним героєм зустрічі варто назвати Оринчака.

Він ще до перерви кілька разів вислизав з-під нагляду господарів, а після перерви спершу заробив штрафний, після подачі якого кременчуцька команда здійснила автогол, а через дві хвилини заробив і реалізував пенальті під переможний гол».

Вітаємо наших гравців та бажаємо продовжувати в тому ж дусі уже навесні!