стрічка

УЄФА пояснив технічну поразку України від Швейцарії в Лізі націй

01 Грудня 2020, 14:00
фото ілюстративне 831
фото ілюстративне

УЄФА надіслав УАФ мотиваційну частину рішення про технічну поразку збірної України в 6-му турі Ліги націй проти Швейцарії.

Про це повідомляють "Футбол NEWS".

Вона склала 17 сторінок, підписана головою апеляційного комітету УЄФА Педро Томасом.

У мотиваційній частині зазначено, що УАФ повинна була передбачити потенційну необхідність повної заміни команди після позитивних тестів в Німеччині.

Зокрема, мова йде про те, що УАФ повинна була передбачити потенційну можливість повної заміни команди після позитивних тестів в Німеччині. Раніше про це вже розповідав генеральний секретар УАФ Юрій Запісоцький.

На даний момент юристи УАФ вивчають документацію. У Асоціації є десять днів, щоб подати апеляцію в спортивний арбітражний суд в Лозанні.

Технічна поразка збірної України: що відомо

Матч Швейцарія – Україна повинен був відбутися 17 листопада.

Гру скасували Матч Швейцарія – Україна остаточно не відбудеться: заява УЄФА з цього приводу , адже в збірній України виявили спалах коронавірусу. Швейцарський лікар відправив всю команду на карантин. Хоча команда Андрія Шевченка була готова зіграти, оскільки мала в складі понад 13 футболістів з негативним результатом.

Після прильоту до Києва всі тести делегації на коронавірус дали негативний результат, в тому числі двох гравців, які в Люцерні отримали позитивний результат.

 

Коментар
Код блоку:
13/08/2022 Субота
13.08.2022
12.08.2022
11.08.2022