Дербі «Верес» – «Волинь»: рівняни здолали "Волинь", яка грала в меншості

У Млинові відбувається 13-й тур Першої ліги. Рівненський "Верес" приймає луцьку "Волинь". Рівняни мають в активі 18 очок, а лучани - 21.

​"Верес" (Рівне): Богдан Когут - Ігор Солдат, Роман Мірошник, Дмитро Махнєв, Дмитро Нємчанінов, Сергій Петько, Микита Полюлях, Віталій Дахновський, Геннадій Пасіч, Юрій Соломка, Михайло Шестаков. Тренер - Юрій Вірт.

"Волинь" (Луцьк): Владислав Леванідов - Сергій Сімінін, Валерій Болденков, Віталій Приндета, Іван Цюпа, Владислав Приймак, Артур Рябов, Андрій Ляшенко, Євген Протасов, Джемаль Кизилатеш, Богдан Оринчак. Тренер - Василь Сачко.

Після 23-річної паузи дербі відновилося.

Матч розпочався.

7 хв. - ГООЛЛЛЛ! "Верес" отримав право на стандарт. Геннадій Пасич навісив із правого флангу. Владислав Леванідов невдало зіграв на виході й Ігор Солдат відкрив рахунок у матчі. 1:0.

8 хв. - Удар Пасіча. Воротар "Волині" на місці.

10 хв. - Вересівець Роман Мірошник отримує жовту картку за удар ззаду.

19 хв. - Кутовий вересівців із лівого флангу. Вище.

26 хв. - Віталій Дахновський обрізався в центрі поля, м'яч потрапив до Богдана Оринчака, той, перебуваючи в оточенні двох захисників, зблизився з голкіпером, однак пробив вище.

32 хв. - Волиняни Артур Рябов отримав жовту картку.

Фани «Волині» запалили

35 хв. - Лучани пресингують. Однак безрезультатно.
37 хв. - Артур Рябов отримує другу жовту картку за гру з високо піднятою ногою. "Волинь" залишається в меншості.

40 хв. - жовту картку отримує Джемаль Кизилатеш ("Волинь").

41 хв. - жовта картка Богданові Оринчаку ("Волинь").

42 хв. - Штрафний у ворота "Волині". Офсайд.

43 хв. - Жовту картку отримує Микита Полюлях ("Верес"). Рівняни невдало розіграли штрафний. Богдан Когут реагує на подачу з кутового.

45 хв. - Арбітр додає 1 хвилину.

Кінець першого тайму. Клим Заброда дає командам шанс перепочити. 1:0. "Верес" попереду.

У "живій" турнірній таблиці вересівці випереджають "Волинь". В обох команд - по 21 очку.

Офіційний телеграм-канал "Вереса" переписує забитий м'яч на автогол Сергія Сімініна.

46 хв. - Заміна у "Волині". Амбросій Чачуа замість Джемаля Кизилатеша.

53 хв. - Триває обопільна боротьба. Без небезпечних моментів.

59 хв. - Нічого цікавого. М'яч перебуває здебільшого в центрі поля, переходячи від однієї команди до іншої.

61 хв. - "Волинь" виконує штрафний удар. Валерій Болденков пробиває вище.

62 хв. - Юрій Соломка не зумів обробити м'яч перед штрафним майданичком волинян. У черговій атаці Віталій Дахновський влучає в захисника.

63 хв. - ГООООЛЛЛЛЛЛ! "Верес" отримує право на кутовий. Після подачі Геннадія Пасіча  Роман Мірошник головою забиває під стійку. 2:0. На повторі видно, що м'яч після подачі зачепив голову Сергія Сімініна.

66 хв. - Заміна у "Волині". Віктор Хомченко замість Андрія Ляшенка.

67 хв. - Пенальті у ворота лучан за гру рукою Романа Мірошника. Богдан Когут бере удар Євгена Протасова.

72 хв. - Заміна у "Вереса". Замість Віталія Дахновського виходить Віталій Тимофієнко.

74 хв. - Заміна у "Вереса". Замість Юрія Соломки гратиме Антон Яременко.

76 хв. - Фол біля кутового прапорця. Віталій Приндета отримує жовту картку.

77 хв. - Амбросій Чачуа стріляє здалеку. Богдан Когут на місці.

78 хв. - Заміна у "Волині". Замість Віталія Приндети - Роман Никитюк.

81 хв. - Микита Полюлях пробиває здалеку. Повз ворота. Рівняни контролюють гру.

83 хв. - Заміна у "Вереса". Замість Сергія Петька гратиме Валерій Кучеров.

84 хв. - Михайло Шестаков отримує жовту картку за картинне падіння в штрафному майданчику.

87 хв. - Лучани атакують. Євген Протасов пробиває з гострого кута. Кутовий.

87 хв. - Заміна у "Волині". Ігор Сікорський гратиме замість Євгена Протасова.

88 хв. - Верес забиває третій. Офсайд.

89 хв. - Фанати луцької "Волині" вибігають на футбольне поле й кидають димові шашки. Суддя призупиняє матч. Млинів у диму.

Матч відновлено.

90 хв. - Арбітр додає 5 хв.

90+2 хв. - Заміна у "Вересі". Замість Михайла Шестакова гратиме Артем Хоцяновський. Капітанська пов'язка перейшла до Валерія Кучерова.

90+7 хв. - Геннадій Пасіч протягнув м'яч, але не влучив.

90+7 хв. - Матч завершено. 2:0. "Верес" перемагає "Волинь" і виходить на 3-тє місце в турнірній таблиці, випереджаючи лучан за додатковими показниками.