Оржівський «ОДЕК» вибуває з Кубку України серед аматорів

04 Листопада 2020, 21:00
3507 Джерело: ЛНЗ

Оржівський «ОДЕК» поступився у матчі-відповіді чвертьфіналу Кубку України серед аматорських команд і вибув зі змагань.

У середу, 4 жовтня, відбулися матчі-відповіді 1/4 фіналу Аматорського кубку України 2020/2021. Оржівський «ОДЕК» поїхав на Черкащину до «ЛНЗ» (Лебедин). Нагадаємо: у першому матчі оржівці поступилися дома з рахунком 0:1.

Як пише офіційний сайт «ЛНЗ», на старті гри вже було помітно, що «ОДЕК» приїхав зі своєю головною зброєю – боротьбою. Господарі почали потужними, але не результативними ударами, а представники Рівненщини відповідали пострілами зі штрафних ударів.

На 38 хв. «ОДЕК» залишився в меншості – упродовж хвилини футболіст отримав два попередження (спочатку за симуляцію, а потім за розмови) і покинув поле.

До перерви відзначився Котляр, але гол не зарахували. Перший тайм – 0:0.

Хоч і вдесятьох, але «ОДЕК» активніше розпочав другу половину, мав гарні нагоди відкрити рахунок, але голкіпер господарів був бездоганним.

На 64 хв. Замуренко забив гол, як виявилося, єдиний у матчі.

«ОДЕК» міг зрівняти, однак не зумів скористатися шансами. 1:0. Команда з Рівненщини вилітає зі змагань.

У півфінал потрапили «ЛНЗ» (Лебедин), «Олімпія» (Савинці) та «Вікторія» (Миколаївка). Ще один півфіналіст буде визначений у матчі «Нива» (Бузова, Київська обл.) – СКК «Демня-Фенікс» (Демня/Підмонастир, Львівська обл.), який відбудеться 2021 року.