Борці з Дубенщини вибороли три золоті та три срібні нагороди на чемпіонаті області

04 Листопада 2020, 13:27
2218

На чемпіонаті області з вільної боротьби спортсмени з Дубенщини отримали  три золоті та три срібні нагороди.

30-31 жовтня  в Рівному відбувся чемпіонат Рівненської області з вільної боротьби серед чоловіків та жінок,який зібрав найсильніших борців області. Про це повідомляють у Дубенській РДА.

Добре на цих змаганнях виступили вихованці Дубенської районної спортивної школи та міського будинку дітей та молоді, завоювавши три золоті та три срібні нагороди.

Найкраще з борців виступив дубенчанин Юрій Климчук, який вигравши чотири поєдинки, у фіналі зустрівся з чемпіоном України, бронзовим призером світу з боротьби сумо Владиславом Кулакевичом із Рокитного, де отримав переконливу перемогу і став чемпіоном у ваговій категорії 59 кілограмів.

Чемпіонами області також стали Віталій Царук з Мирогощі (81 кг) тренер Василь Довгалець та Тернюк Яна до (60 кг) тренер Світлана Фірсова-Кондратюк.

Срібні нагороди здобули дубенчани Руслан Самолюк до (84 кг), Сергій Надеін до (61 кг) та Кубик Яна до (50 кг) зі Смиги тренер Степан Ілюсь.

Троє чемпіонів будуть представляти Рівненщину на Чемпіонаті України серед дорослих.