Легкоатлети Березного, Рівного, Острога й Зарічного серед переможців чемпіонату області
Відбувся Чемпіонат Рівненської області з легкої атлетики серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату, вадами слуху, вадами зору та вадами розумового та фізичного розвитку.
Змагання тривали впродовж двох днів в Рівному на стадіоні «Воднік» НУВГП. Участь у змаганнях брали команди з Березнівського, Зарічненського, Костопільського, Млинівського районів, Клеванської спеціальної школи для дітей з вадами розумового і фізичного розвитку, Острозької спеціальної школи для дітей з вадами слуху та міста Рівного. Про це повідомляють на сторінці Рівненського регіонального центру «Інваспорт».
Змагання проводили в особистому заліку серед чоловіків та жінок, окремо за класами та за нозологіями. За результатами змагань переможцями стали:
Спортсмени з ураженнями ОРА:
- у перегонах на візках серед жінок – Алла Случак (Березнівський район);
- у бігу на 100 м серед чоловіків – Андрій Кодратюк (Березнівський район), серед жінок – Анна Булавіна (Березнівський район);
- у бігу на 200 м серед чоловіків з УОРА – Андрій Кондратюк (Березнівський район), з наслідками ДЦП – Артур Нездюр (Рівне), серед жінок – Марія Вітюк (Рівне),
- у бігу на 400 м серед чоловіків з УОРА – Роман Усович (Зарічненський район), серед чоловіків з наслідками ДЦП – Артур Нездюр (Рівне), серед жінок – Марія Вітюк (Рівне);
- у стрибках у довжину – Андрій Кондратюк (Березнівський район).
Спортсмени з вадами зору:
- у бігу на 100 м серед чоловіків – Андрій Сільман (Зарічненський район), серед жінок – Марія Шульгін (Млинівський район);
- у бігу на 200 м серед чоловіків – Сергій Левчик (Рівне), серед жінок – Анастасія Левчик (Рівне);
- у бігу на 400 м серед чоловіків – Сергій Левчик (Рівне);
- у стрибках у довжину серед чоловіків – Андрій Сільман (Зарічненський район).
Спортсмени з вадами слуху:
- у бігу на 100 м серед чоловіків – Владислав Саноцький (Острозька спецшкола);
- у бігу на 200 м серед чоловіків – Денис Поминчук (Рівне);
- у бігу на 400 м серед чоловіків – Денис Поминчук (Рівне);
- у стрибках у довжину серед чоловіків – Владислав Саноцький (Острозька спецшкола), серед жінок – Людмила Рижковська (Рівне).
Спортсмени з вадами РФР:
- у бігу на 100 м серед чоловіків – Владислав Котух (Рівне), серед жінок – Анна Крупич (Рівне);
- у бігу на 200 м серед чоловіків – Мороз Максим (Рівне), серед жінок – Олександра Корева (Рівне);
- у бігу на 400 м серед жінок – Олександра Корева (Рівне);
- у стрибках у довжину серед чоловіків. – Владислав Котух (Рівне), серед жінок – АннаКрупич (Рівне).
-
Сьогодні
-
Завтра
-
Незабаром