Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Бодібілдери з Рівного здобули нагороди на Чемпіонату України

10:28 21.10.2020
872

У Черкасах відбувся Чемпіонат України з бодібілдингу, на якому представники Рівного здобули нагороди.

Рівнянка Марина Мельченко в категорії «вуменс фізік» виграла срібло, поступившись лише тогорічній чемпіонці світу. Про це повідомляє «ЧаРівне».

Відразу дві спортсменки збірної команди Рівненської області потрапили до фіналу в категорії «фітнес-бікіні» до 158 см. Діана Булак у підсумку стала п'ятою, а Катерина Вдовиченко посіла шосте місце.

У категорії «класичний бодібілдинг» до 175 см п’яте місце у Валерія Ніколайчука.

Збірна Рівненщини мала низку дебютантів, серед яких Юрій Сушков посів шосте місце в категорії «менс фізік» – юніори, Олена Макарчук – восьме місце в категорії «фітнес-бікіні» до 172см та Ольга Цибере восьме місце в категорії «фітнес-бікіні» майстри.

Варто відзначити, що через карантин у спортсменів тривали час не було жодних змагань.

«Так довго сезону спортсмени ще ніколи не чекали. Підготовка у атлетів була нервовою, з перервами на самоізоляцію і страхами скасування змагань. Спортсмени продемонстрували хорошу форму. Перемогли кращі! Важкувато було дебютантам, які перед чемпіонатом України повинні були виступити на обласних турнірах», – прокоментував керівник обласної федерації бодібілдингу Валерій Ніколайчук.