Волинянка Діана Рисьова стала срібною призеркою всеукраїнського турніру з вільної боротьби

20 Жовтня 2020, 13:13
1195

Вихованка Ковельської ДЮСШ №1 Діана Рисьова – срібна призерка відкритого всеукраїнського турніру з вільної боротьби.

Про це інформують на сайті Ковельської міської ради.

У Києві відбувся відкритий всеукраїнський турнір з вільної боротьби, присвячений пам’яті головнокомандувача Української повстанської армії Романа Шухевича. У змаганнях взяли участь майже 550 спортсменів з різних куточків нашої країни та Франції.

Вдало виступили вихованці ДЮСШ №1 міста Ковеля. У категорії 42 кг, перемігши борчинь з Донецької, Херсонської та Житомирської областей, у фінал вийшла Діана Рисьова. На жаль, у поєдинку за перше місце вона поступилась львів’янці і здобула срібну нагороду.

У категорії 62 кг виступала Іванна Буяджи. Ковельчанка перемогла двох суперниць з Хмельниччини та Київщини. За вихід у фінал її обійшла донеччанка, а в боротьбі за «бронзу» – представниця Запоріжжя. Іванна зайняла 5 місце.