Волинські скороходи привезли із чемпіонату України 15 медалей

19 Жовтня 2020, 09:10
2391

В Івано-Франківську 17 жовтня відбувся один із заключних стартів сезону. У центрі обласного центру на кілометровій сертифікованій дистанції змагалися найкращі майстри спортивної ходьби.

Волинські скороходи привезли із чемпіонату України відразу 15 медалей та загальнокомандне друге місце.

Хоча відзначимо, що цього разу «золото» у найпрестижніших, олімпійських видах спортивної ходьби – на 20 та 50 км у чоловіків і жінок — волинянам не дісталося.

У чоловічому заході на 50 км кращим з-поміж наших виявився Андрій Марчук — у нього шостий результат, а серед молоді Андрій став чемпіоном. Лідера волинської збірної Івана Банзерука дискваліфікували за порушення правил приблизно за 15 км до фінішу.

На «двадцятці» у волинянок Марії Сахарук та Олени Собчук — срібло і бронза, а Надія Боровська фінішували четвертою.

Серед чоловіків у молоді Віктор Шумік і Дмитро Медведюк піднялися на 2 і 3 місце.

Серед дівчат U18 на 5-кілометрівці перемогла Валерія Шоломіцька, а Катерина Толстушко фінішувала другою.

Десятикілометрівку в юніорів виграв Тарас Корецький 10 км, а в дівчат — Ірина Вовк.

Яна Фарина із особистим рекордом виграла 20 км по молоді (1:42:34).

Завоювали медалі волиняни і серед найменших учасників чемпіонату. У заході на 3 км серед дівчат U14 перемогла Оксана Лукянович, а Анна Матрунчик була другою.

Серед найменших, в категорії U12 на 2 км, в дівчат перемогла Аня Борисюк, яку тренує відомий любешівський тренер Олександр Борисюк.

В хлопців на такій же дистанції перемогли Любомир  Форманюк (золото) і Андрій Токарчук (срібло).

У загальному заліку ДЮСШ перемогу здобули спортсмени Любешівської дитячо-юнацької школи 196 залікових балів. Вони випередили на 7 очок сумчан.