Волинські дзюдоїсти завоювали медалі на Чемпіонаті України

18 Жовтня 2020, 16:00
842

У Запоріжжі, з 13-15 жовтня відбувся чемпіонат України з дзюдо серед чоловіків та жінок, на якому показали чудові результати спортсмени з Волині.

Про це інформує пресслужба Управління у справах молоді та спорту ОДА.

У Запоріжжі відбувся головний національний старт сезону з дзюдо – на арені палацу спорту «Юність» відбувся чемпіонат Україні серед еліти.

Серед жінок у ваговій категорії 78 кг чемпіонкою стала Турчин Анастасія – вихованиця ВОШВСМ. Тренують спортсменку Терешкевич В.П. та Сікорський О.А.

П’яте місце у цій категорії посіла Холод Наталія – ВОШВСМ. Тренер – Сікорський О.А.

Також, волинські спортсмени вибороли 3 бронзові медалі. Зокрема, серед чоловіків Чернов Вадим у ваговій категорії 66 кг – Тренер Сікорський О.А. Серед жінок у ваговій категорії 48 кг Пилипюк Катерина, тренер – Сікорський О.А та Пащук Аліна, тренер – Бондарєв А.І.

П’ятими стали Онищук Алла у ваговій категорії 63 кг та Ляшук Дарина у ваговій категорії 57 кг.