Володарем Кубка Любомльщини з футболу стала команда з Полап. ФОТО

12 Жовтня 2020, 08:38
662

У Любомлі на міському стадіоні «Колос» відбувся фінал кубка району з футболу, у якому зійшлися команди Куснищ і Полап.

Матч відбувся у неділю, 11 жовтня. Про це пише Наше життя.

Перший тайм пройшов у рівній боротьбі, втім забитих м’ячів глядачі так і не побачили.

Зовсім протилежною за змістом стала друга половина гри. Вже на другій хвилині гравець полапівської команди Володимир Маляс відкрив рахунок. Ще за сім хвилин він же подвоїв перевагу своєї команди. На 78-ій хвилині Юрій Сільчук доводить рахунок до 3:0 на користь Полап.

Розуміючи, що втрачати нічого, куснищанці великим силами пішли вперед і вже через дві хвилини відповіли голом: Сергій Ковальчук влучно пробив зі штрафного.

На останній хвилині той же Сергій Ковальчук знову вразив ворота суперника і теж зі штрафного удару. У додані до основного часу чотири хвилини куснищанці намагалися знайти шпарину в оборонних редутах суперника, втім, до фінального свистка це їм так і не вдалося – 3:2 на користь Полап.

Вони й стали володарями кубка району, який цього року розігрувався востаннє, адже, як відомо, в рамках адмінреформи Любомльщина увійде до складу Ковельського району.

Окрім того, відзначили кращих гравців турніру.