Рівненські армреслери стали найкращими в Приморську

08 Жовтня 2020, 20:33
2404

У Приморську відбувся чемпіонат України з армспорту серед юнаків, юніорів та молоді, де команда з Рівненщини здобула чимало медалей.

Змагання, у яких узяли участь 230 спортсменів, тривали впродовж 2–6 жовтня. Як повідомляють в управлінні молоді та спорту РОДА, Рівненщину на чемпіонаті представляло 17 спортсменів.

• Микола Білецький срібло на ліву руку, категорія 65 кг.;
  • Богдан Апончук – 3 місце на праву руку у категорії 80 кг.

Серед юнаків Богдан Оніщук посів 1 місце на праву руку та 2 місце на ліву у категорії 65 кг.

Загалом серед молоді збірна команда Рівненської області посіла 2 командне місце, поступившись лише 4 очки команді Львівської області.

Підготували спортсменів до змагань заслужений тренер України Олександр Комаревич (Рівне), Михайло Новак (Рівне) та Віктор Мушировський (Дубенський район).