У Ковелі змагалися любителі настільного тенісу

04 Жовтня 2020, 08:33
У Ковелі змагались любителі настільного тенісу 1594
У Ковелі змагались любителі настільного тенісу

Упродовж п'яти днів в спортивному залі клубу настільного тенісу «Патріоти Волині» відбувалася першість міста з настільного тенісу серед ветеранів.

Досвідчені спортсмени змагалися у трьох вікових групах та абсолютній категорії. Про це інформують на сайті Ковельської міської ради.

Серед учасників до 50 років «золото» здобув Андрій Антонюк, «срібло» виборов Ігор Прокопів, «бронза» дісталася Андрію Крисюку.

У групі від 50 до 55 років перемогу святкував Віктор Котов, друге місце у Олега Шевчука, третє – Олександра Дятла.

Серед найстарших, тих, кому за 55 років І місце отримав Ігор Бівініс, ІІ — Віктор Міліщук, ІІІ — Аскольд Галицький.

В абсолютній категорії, у якій змагалися всі спортсмени, незалежно від віку, переможцем став Віктор Котов, «срібним» призером — Ігор Бівініс, «бронзовим» — Віктор Міліщук.

Підписуйтеся на сторінку Район.Ковель у Facebook та слідкуйте за Instagram «rayon.kovel», де оперативно оновлюється інформація.