У Ковелі відбувся чемпіонат з шахів серед юнаків та дівчат

03 Жовтня 2020, 12:33
У Ковелі відбувся чемпіонат з шахів серед юнаків та дівчат 990

У спортивній школі імені Євгена Кондратовича після довготривалої перерви пройшов чемпіонат міста Ковеля з класичних шахів серед юнаків та дівчат до 16, до 14 та до 12 років.

Про це інформують на сайті Ковельської міської ради.

У віковій категорії до 16 років серед юнаків чемпіонський титул виборов Станіслав Бондаренко, друге місце посів Олександр Хільчук, третє – Вадим Мороз. Серед дівчат «золото» в Ярослави Терещук.

У віковій категорії до 14 років переміг Іван Хільчук, другим був Роман Солов'янчук, третім – Владислав Кашинський.

Чемпіонкою стала Вікторія Браташ, друге місце виборола Олександра Позур.

Серед наймолодших учасників найкращий результат показав Олексій Трухан, «срібло» в Адріана Щерби, «бронза» – у Михайла Мошковського.
У цій віковій категорії перемогла Ангеліна Кашинська.

Переможців та призерів змагань нагородили грамотами та призами від відділу фізичної культури та спорту виконавчого комітету Ковельської міської ради.

Підписуйтеся на сторінку Район.Ковель у Facebook та слідкуйте за Instagram «rayon.kovel», де оперативно оновлюється інформація.