Кияни, волиняни й львів’яни – трійка найкращих «Матчевої зустрічі клубів-2020»

29 Вересня 2020, 14:24
1741

Понад 300 спортсменів з 16 регіонів України завітали на Волинь, щоб поборотися за клубу першість на «Матчевій зустрічі клубів-2020»

Старти традиційних змагань зі спортивного орієнтування «Матчева зустріч клубів – 2020» тривали впродовж двох днів, 26–27 вересня, на Волині. Організатором спортивного дійства стала Луцька федерація спортивного орієнтування

Арена першого дня змагань була розташована у ботанічному заказнику Воротнів. На учасників чекала шести етапна естафета, що є для нашої країни досить новим форматом.

На другий  день спортсмени боролись за першість на середній дистанції в особистому заліку. Змагання відбувались в лісі поблизу села Баїв Боратинської ОТГ. «Родзинкою» стала злива, яка супроводжувала учасників практично увесь день. Та попри це на арені панувала дружня та тепла атмосфера.

Запекла боротьба точилася до фінішу останнього учасника.  У підсумку дводенної боротьби перемогу у клубному заліку святкували  спортсмени  київської області «Kyiv region O-team». Друге місце виборола команда  господарів  змагань – ЛФСО , а третіми в командній боротьбі стали  «LeO-Team» зі Львова.