У Дубні вже місяць триває ремонт шкільного басейну

26 Вересня 2020, 08:30
1006

У Дубні триває реконструкція басейну, який розміщений на території школи №7. Довгий час він не функціонував через зношеність та застарілість.

Цьогоріч його повністю відремонтують у рамках президентської програми «Велике будівництво». Про це повідомляють у Рівненській обласній державній адміністрації.

Як розповідають в департаменті з питань будівництва та архітектури Рівненської ОДА, роботи у Дубно тривають вже місяць. Зараз фахівці працюють над повним відновленням чаші басейну.

Читайте також: У Дубні реконструюють басейн за 15 мільйонів

«Масштабним об’єктом «Великого будівництва» є басейн у Дубно. До речі, він єдиний у місті. У приміщеннях, де закінчені чорнові роботи по електриці, сантехніці та вентиляції, наступного тижня будуть виконуватися фінішні оздоблювальні роботи. Вікна замінені на 90%. Чаша басейну забетонована, закінчена цегляна кладка. Попереду ще багато робіт, однак до кінця року спортивний об’єкт планують завершити», — зазначив в.о. директора департаменту з питань будівництва та архітектури Андрій Ярусевич.

Реконструйоване приміщення басейну у 30 метрів, у якому буде 5 доріжок для плавання.  У приміщенні будуть тренерські, гардеробні та душові кімнати. Саме ж приміщення планують утеплити, а покрівлю – повністю замінити. Також передбачене й встановлення пандуса для осіб з інвалідністю.

За словами директорки школи №7 Ніни Поліщук, відвідувати відремонтований басейн зможуть не лише учні школи, а й усі діти з Дубна.
 

Нагадаємо, в рамках «Великого будівництва» в області будують або реконструюють 16 об’єктів.

Коментар
Код блоку:
02/10/2022 Неділя
02.10.2022
01.10.2022
30.09.2022