Юні важкоатлети зі Старовижівщини здобули перемоги на чемпіонаті області

22 Вересня 2020, 08:17
803

Старовижівчани взяли участь у чемпіонаті Волинської області з важкої атлетики.

Змагання відбулися 19 вересня в Камінь-Каширську. Про це інформують у пресслужбі РДА.

Чемпіонат провели серед юнаків та дівчат до 15 років за програмою обласної спартакіади «Волинь спортивна – 2020», присвячений Дню фізичної культури та спорту.

Старовижівський район представляла команда школи села Буцинь, яку очолив тренер Володимир Ліщук.

Всі учні показали високий рівень фізичної підготовки, спортивної майстерності та повернулися з нагородами. Зокрема:

• Максим Дричик (9 клас)  зайняв І місце у ваговій категорії до 55 кілограмів;
  • Володимир Стефаник (6 клас) – І місце в категорії до 89 кілограмів;
  • Адам Кізицький (6 клас)  отримав ІV місце у ваговій категорії до 45 кілограмів.

«Щиро вітаємо переможців та їх тренера з вдалими виступами та бажаємо нових перемог», – зазначають у повідомленні.