Волиняни завоювали медалі на Балканському чемпіонаті в Румунії

20 Вересня 2020, 21:40
1735

Троє представників волинської легкої атлетики змагалися у складі збірної України на чемпіонаті Балканської легкоатлетичної федерації.

Вихідними, 19–20 вересня, у Клужі-Напока відбулися одні з небагатьох змагань сезону, які не скасували.

Відбір національної збірної  на ці змагання відбувався на національному чемпіонаті з легкої атлетики у Луцьку 29–30 серпня.

Ірина Климець посіла 2 місце у секторі для метання молота з результатом 70,57 м. Виграла тут Біанка Флоренті Гелбер (72,18 м). Тільки ці учасниці подолали 70-метровий рубіж.

Ірина Климець

Данило Даниленко разом із Олегом Миронцем, Денисом Нечипоренком і Олександром Погорілком виграв бронзу в естафеті 4 по 400 метрів. Данило біг третій етап. В особистому фіналі на 400 метрів Даниленко посів четверте місце з часом 46,96 с.

Чемпіонат Асоціації балканських легкоатлетичних федерацій 2021 року відбудеться в Києві 25 квітня.