Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Серія пенальті і технічна перемога: відомі півфіналісти чемпіонату Луцького району

09:18 19.09.2020
357

Відомі півфіналісти Чемпіонату Луцького району.

Матчі 1/4 чемпіонату Луцького району з футболу були надзвичайно цікавими, адже переможця одного матчу визначили після серії пенальті, а на інший суперник просто не з’явився. Про це пише «ВолиньPost».

1/4 фіналу

Субота, 12 вересня

ФК «ЛИЩЕ» – «Вілія» (Коршовець) - 2:2 (1:1) по пенальті 3:2

Голи: Веселов Юрій, 7; Мосійчук Олександр, 55 – Лойко Роман, 21; Наконечний Богдан, 64

Попередження: Зайчук Сергій – Потапчук Станіслав, Крочук Владислав

Арбітр: Мищук Анатолій, асистенти арбітра: Попко Максим, Хомич Анатолій

АСК «ЗАБОРОЛЬ» – ФК «Липини» - неявка ФК «Липини»

Неділя, 13 вересня

«Волинь» (Угринів) – «ОЛІМПІЯ» (РОКИНІ) - 1:3 (0:2)

Голи: Федончук Дмитро, 80 – Панченко Павло, 25; Демиденко Сергій, 28, 52

Попередження: Мельничук Віталій, Марчук Юрій, Козак Богдан – Демиденко Сергій, Коваценко Андрій, Оліщук Владислав

Арбітр: Котельчук Ігор, асистенти арбітра: Волох Владислав, Скиданюк Сергій

НФК «БОРАТИН» – ФК «Піддубці» - 2:0 (0:0)

Голи: Ольшевський Павло, 56; Чайка Володимир, 71;

Попередження: Ольшевський Павло, Бебко Павло – Сташевський Антон

Арбітр: Дмитрук Богдан, асистенти арбітра: Хомич Анатолій, Щербик Андрій

1/2 фіналу

20 вересня, неділя

11:00 АСК «Забороль» - «Олімпія» (Рокині)

11:00 ФК «Лище» - НФК «Боратин»

ЕЛІТ-РАУНД

12 вересня (субота)

«Альянс» (Сьомаки) – ФК «Мар’янівка» - 0:3 (0:0)

Арбітр: Герасимчук Віталій

13 вересня (неділя)

ФК «Мар’янівка» –«Альянс» (Сьомаки) - 1:4 (0:3)

Голи: Яцюк Олег, 52 – Носко Олександр, 11, 20, 25; Денисюк Микола, 90 (з пенальті)

Попередження: Шостак Сергій, Аркушин Сергій – Зейко Олексій

Арбітр: Шульгач Андрій, асистенти арбітра: Скиданюк Сергій, Мартинюк Василь

Бомбардири:

  • 21 – Ткаченко Сергій («Забороль»)
  • 14 – Бабеляс Юрій («Волинь»)
  • 11 – Москвич Роман («Боратин»)
  • 10 – Лисенко Олександр («Піддубці»), Шаула Юрій («Липини»)
  • 9 – Главацький Андрій («Торчин»)
  • 8 – Яковлєв Юрій («Боратин»), Панченко Павло («Олімпія»)
  • 7 - Марчук Юрій («Волинь»), Наконечний Андрій («Вілія»), Мосійчук Олександр («Лище»)

Символічна збірна виглядає так:


Загрузка...
Загрузка...
Коментарі
20 жовтня
Сьогодні
Вчора
18.10.2020
17.10.2020
16.10.2020
15.10.2020