Кубок ААФУ: переможний дебют Кабанова в новій іпостасі

18 Вересня 2020, 09:00
Тарас Кабанов 1342
Тарас Кабанов

Провідний бомбардир і найбільш зірковий гравець ЛСТМ з нового сезону є його головним тренером – дебют Кабанова на всеукраїнському рівні припав на кубковий матч  проти закарпатської МФА.

Про це інформує Спортарена.

Мукачівська команда проявила себе добре організованою та непоступливою. Тож, попри досить молодий середній вік, встигла дати бій в Чемпіонаті України серед аматорів, де дебютує, таким колективам, як ОДЕК і Довбуш (з обома – нічиї 0:0).

Аж до останніх хвилин трималася інтрига й у цьому протистоянні. Аж поки не спрацювала вдала заміна від тренерського штабу лучан – вихід 32-річного півзахисника Неделюка.

Спочатку після ауту з правого краю першим на підбиранні опинився граючий наставник ЛСТМ Кабанов, дійшов до лицьової і навісив, а Неделюк ударом головою влучив у ворота (це 1:0), а не пройшло й п’яти хвилин, як автора першого голу зачепив перед входом у карний майданчик Папарига, і Неделюк хорошим обвідним ударом зі штрафного встановив остаточний рахунок (2:0). Дубль Олександра дає ЛСТМ хороші шанси на вихід у наступний етап, втім, все вирішиться вже в матчі-відповіді в Закарпатській області.

Луцьксантехмонтаж №536 (Луцьк) – МФА (Мукачево, Закарпатська обл.) – 2:0 (0:0)

Голи: Неделюк, 81, 85

ЛСТМ: Ярмощук, Сущ (Байбула, 82), Філь, Прощерук, Жук, Олійник©, Зінкевич (Сабатюк, 46), А.Пушкарчук (А.Кодлубай, 90+2), Махнюк, Зайчук (Неделюк, 60), Кабанов. Запасні: Семченко, Кузьмич, Чорнуха. Головний тренер: Тарас Кабанов.

МФА: Колісник, Западнюк, Паламарчук, Гогерчак©, Забава, Трачук, Фарасєєнко, Кольцун, Папарига, Станкович, Королевич. Запасні: Коцюбинський, Береш, Хміль. Старший тренер: Віктор Яічник.

16.09.2020. 14:00. Княгининок. Стадіон “Маяк”. Без глядачів. Поле 5, +25С

Арбітр: Шекель Дмитро (Рівне)

Попередження: Западнюк, 34, Гогерчак, 59, Неделюк, 61