Василь Сачко на чолі «Волині» дебютує з поразки «Кременю»

05 Вересня 2020, 20:00
1400

Наставник «Хрестоносців» Василь Сачко дебютує з поразки, «Волинь» вдома поступається «Кременю».

Чемпіонат України з футболу, Перша ліга. 1-й тур. 5 вересня 2020 року. Луцьк. Стадіон «Авангард».

Без глядачів. Головний суддя Павло Дубровець (Житомир).

Двічі поспіль «Волинь» була дуже близькою до повернення в УПЛ, проте обидва рази під керівництвом Андрія Тлумака лучани поступалися у вирішальних матчах.

Втретє штурмувати вершину повернення у вищий дивізіон українського футболу «червоно-білі» взялися вже під орудою свого колишнього гравця Василя Сачка.

«Волинь» намагалася швидко відійти від шокового початку, однак створити по-справжньому гольові нагоди в першому таймі «Хрестоносцям» не вдавалося. Вочевидь, у роздягальні під час перерви на гравців у білих футболках чекав грандіозний «наганяй». Бо ж і було за що: де це бачено так ганьбитися хай і на порожньому, але ж такому рідному стадіоні!

У другому таймі «Волинь» намагалася повністю захопити ініціативу в грі та володіла територіальною перевагою.

Інтрига в матчі жила до 83-ї хвилини, коли Станіслав Сорокін поклав у ворота господарів третього, і в результаті на більше лучан не вистачило.

Фінальний свисток зафіксував перемогу гостей, яка водночас стала і першою домашньою поразкою «Волині» цього сезону.

«Волинь» (Луцьк) – «Кремінь» (Кременчук) – 2:3 (0:1  Олег Бородай, 8 хв.; 0:2  Богдан Бичков, 39 хв.; 1:2 – Олександр Бондаренко, 56 хв. (з пенальті); 1:3 – Станіслав Сорокін, 83 хв.; 2:3 – Євген Протасов, 86 хв.).