Чемпіонат Острожчини: ФК «Грем’яче» перервав серію перемог, але лишився в лідерах

03 Вересня 2020, 09:04
Фотоархів. Матч ФК «Грем'яче» - ФК «Крок» 2083
Фотоархів. Матч ФК «Грем'яче» - ФК «Крок»

На Острожчині, як і в багатьох районах Рівненщини, триває Чемпіонат краю 2020 року.

Ці змагання привертають увагу футбольної спільноти, адже в першості Острожчині виступає амбітний новачок ІІ ліги Рівненщини, який в 1/8 Кубку області «вибив» першолігову «Коливань».

У неділю, 30 серпня, відбулися матчі 4 туру Чемпіонату Острожчини. Центральним матчем була зустріч між лідерами турнірної таблиці – ФК «Розваж» і ФК «Грем’яче». Особливо тяжким цей матч був для «світло-зелених», які за пів години перед цим здолали «Граніт» (Томашгород) у 2 колі 1 туру Чемпіонату Рівненщини.

Цим матчем ФК «Грем’яче» перервав серію перемог – матч завершився з рахунком 2:2. Утім, у турнірному становищі команд це нічого не змінило. З 10 очками, але за кращої різниці м’ячів, лідирує ФК «Грем’яче». Друге місце (10 очок) посідає ФК «Розваж», а третю сходинку – міська команда ФК «Острог» (6 очок).