«Шахтар» зазнав нищівної поразки від «Інтера» у півфіналі Ліги Європи

18 Серпня 2020, 09:33
«Інтер» - «Шахтар» - 5:0 1285
«Інтер» - «Шахтар» - 5:0

Донецький «Шахтар» припинив свої виступи в Лізі Європи, програвши з рахунком 0:5 міланському «Інтеру».

Про це пише УНІАН.

У першому таймі «Інтер» в цілому контролювати ситуацію, хоч і діяв в досить спокійному темпі. «Гірникам» було складно вийти з-під пресингу суперника, який постійно намагався навантажувати своїх форвардів Ромелу Лукаку і Лаутаро Мартінеса.

Ця схема працювала, але пропустив «Шахтар» швидше через помилку Пятова. Воротар невдало виніс м'яч низом, його перехопив Барелла і зробив подачу в штрафну, а Мартінес завдав ідеального удару головою.

«Гірники» практично нічого не створили біля воріт суперника. Єдиний хороший шанс був у Маркоса Антоніо, який завдав дальнього удару, але не влучив у кут. Після перерви «Інтер» намагався діяти ще більш спокійно і "в'язати" чемпіона України.

«Інтер» подвоїв перевагу, на 64-й хвилині подачу з кутового замкнув головою Д'Амброзіо, який виграв боротьбу у Матвієнка - 2:0.

З цього моменту «Інтеру» стало грати ще простіше, обороняючись в надії на контратаку. На 74-й хвилині «нерадзуррі» забили третій м'яч: Степаненко помилився, а на підборі опинився Мартінес і оформив дубль.

«Шахтар» явно посипався, після чого настав час Лукаку. Нападник забив на 78-й хвилині після передачі Мартінеса, а на 84-й продавив Хочолаву і відправив м'яч між ніг Пятову - 5:0.

«Шахтар» втретє у своїй історії грав у півфіналі турніру.

«Гірники» втратили можливість вдруге зіграти у фінальному поєдинку Ліги Європи / Кубка УЄФА.

«Інтер» - «Шахтар» - 5:0 Голи: Мартінес, 19, 74, Д'Амброзіо, 64, Лукаку, 78, 84