ФК «ОДЕК» — «бронзовий» призер чемпіонату України

15 Серпня 2020, 13:33
ФК «ОДЕК» — «бронзовий» призер чемпіонату України 1491

Футбольний клуб «Одек» всьоме здобув бронзові медалі чемпіонату України з футболу серед аматорів, саме стільки разів майже за двадцятирічну історію команди, оржівці зупинялися за крок до вирішального матчу за «золото».

Про це пише пес-служба ФК ОДЕК.

Півфінальна гра ФК «Вікторія» – «ОДЕК» проходила на Сумщині. Гості на початку гри були активніші і першими відкрили рахунок.

Проте оржівці зуміли вирівняти гру і всередині першого тайму зрівняли рахунок. У подальшому гра проходила на рівних.

Однак на 95-й хвилині матчу арбітр призначив штрафний у бік воріт ОДЕКа. Він і визначив долю зустрічі. Прямий влучний удар вдався гравцю «Вікторії» і приніс перемогу команді із Сумщини — 2:1.

Детальніше про перебіг матчу дивіться у сюжеті ТРК «Ритм».