14 Серпня 2020, 14:23
Десять медалей волинян і п’яте місце в рейтингу юніорського чемпіонату України: фото перемог 3079 Джерело: Фото Оксани Кашталян

Збірна Волині виборола почесне п’яте місце серед 25 команд, які змагалися на юніорському чемпіонаті України з легкої атлетики. В активі збірної 640 очок. Попереду опинилися тільки Київська, Донецька, Черкаська і Дніпропетровська області.

13 серпня, у заключному виді дводенних змагань, квартет волинянок здобув «бронзу» в естафеті 4 по 400 м (Яна Совік, Настя Кособуцька, Марія Чепура і Діана Патракова).

Ця нагорода стала десятою для волинян на домашньому чемпіонаті. Всього в активі нашої збірної чотири золотих, дві срібних і чотири бронзові медалі, повдіомляє Спорт на районі.

Героїнею змагань стала любешівка Івана Кух, яка виграла забіги на 1500 і 3000 м. Юлія Петрик — срібна і бронзова медалістка у цих забігах.

Приємно здивували й дівчачі естафети — волинянки взяли у них бронзові нагороди.

Нагадаємо, що чемпіонат у Луцьку відтермінували на тиждень через потрапляння обласного центру у червону зону карантину. Найближчого вікенду в Луцьку стартує Командний чемпіонат з легкої атлетики серед дорослих.