Рівненські легкоатлети здобули перші нагороди на Чемпіонаті України

13 Серпня 2020, 16:33
Рівненські легкоатлети 2172
Рівненські легкоатлети

Перший день Чемпіонату України з легкої атлетики серед юніорів в Луцьку приніс рівненській команді дві срібні медалі.

Про це йдеться на сайті ФЛАУ.

В бігу на 400 метрів срібним призером України з результатом 48.62 сек став вихованець обласної СДЮШОР Ярослав Голуб (тренер Романчук Михайло), також срібну медаль з бігу на 1500 метрів з результатом 4.44.84 сек виборола Боровець Яна ( тренери Боровець Ф.М, Дитлашок В.П).

Молода легкоатлетка Марія Козлюк на дистанції 1500 метрів з результатом 4.47.41 була лише четверта .Також четвете місце з бігу на 5000 метрів посів Мустафаєв Олександр з результатом 16.54.4.

На дистанції 100 метрів п'яту сходинку посіла Дмитренко Катерина з результатом 12.40 сек. Шостим на дистанції 1500 метрів був Олексій Годунко з результатом 4.09.24.