Юніорський ЧУ в Луцьку: волинянки добігли до «бронзи» в естафеті

13 Серпня 2020, 07:42
Волинянки вибороли бронзу в естафеті 4 по 100 м 2077
Волинянки вибороли бронзу в естафеті 4 по 100 м

Квартет волинських легкоатлеток завоював бронзові нагороди юніорського чемпіонату України, який відбувається у Луцьку.

У заключному виді першого дня змагань – жіночій естафеті 4 по 100 м — збірна Волині прибігла на фініш у фіналі третьою. 400 метрів і три передачі естафетної палички наші дівчата подолали за 50.06 с.  Першими були харків’янки (47.98 с), другими — сумчанки (48.68).

Бронзову нагороду виборов у метанні молота й Євген Литвин, вихованець тренера Романа Черкашина. Результат волинського юніора 49,09 м це його особистий рекорд. Чемпіоном в секторі став один з найкращих молотобійців у світі Михайло Кохан (80,50 м).

Нагадаємо, що у перший день програми юніорського чемпіонату України Іванна Кух та Юлія Петрик виграли золото і бронзу у забігу на 1 500 м, чемпіонкою стала у спортивній ходьбі на 10 000 м Валерія Шоломіцька, а срібною призеркою на цій дистанції — Катерина Токарчук.

Після першого дня ЧУ збірна Волині йде на 6-му місці в загальнокомандному заліку. Загалом волинські легкоатлети 12 серпня вибороли шість нагород чемпіонату: дві золоті, одну срібну та три бронзові.

13 серпня в Луцьку розіграють ще 19 комплектів нагород.