«Верес» у спарингу битий «Нивою» у Тернополі — 0:3

03 Серпня 2020, 19:26
1637

«Верес» на виїзді у контрольному матчі розгромно програв тернопільській «Ниві» 0:3. Рівняни не зуміли реалізувати свої шанси, а господарі зуміли тричі вразити ворота спершу Вадима Ющишина, а потім і Богдана Когута.

Команди зіграли на спортивній базі "Ватра" біля Тернополя.

"Нива" відкрила рахунок у матчі, реалізувавши вихід тет-а-тет із воротарем. Перед самим свистком на перерву Віталій Тимофієнко перевірив на міцність поперечину воріт тернополян. Наприкінці матчу голкіпер господарів парирував удар Юрія Соломки метрів з семи. Сейв кіпера врятував господарів і на 79 хвилині. Рівняни тиснули, але безрезультатно.

«Верес» поступився «Ниві» 0:3

Як повідомляє прес-служба рівнян, червоно-чорні грали у такому складі:

1 тайм: Ющишин - Пінчук, Зубков, Ховбоша, Дударенко, Кучеров, Євдокимов, Панасенко, Тимофієнко (на перегляді), Дахновський (на перегляді), Яременко.

2 тайм: Когут - Данилюк (на перегляді), Гончаренко, Махнєв, Солдат, Петько, Євдокимов (Кучеров, 67), Панасенко (Дахновський, на перегляді, 67), Соломка, Хоцяновський, Шестаков.

Голи рівняни пропускали на 37-й, 45-й та 76-й хвилинах матчу. За «Ниву» забили Різник, Волохатий і Мамешев.

У попередньому спарингу «Верес» тільки в кінцівці гри поступився «Шахтарю» 0:2. Рівняни продовжують готуватися до стикових матчів з Черкащиною за право підвищитися в класі.