«Волинь» не помітила «Черкащину» за два тури до фінішу

03 Серпня 2020, 18:56
1049

Луцька «Волинь» у 28-м турі Першої ліги сезону 2019-2020 року без проблем розібралася із аутсайдером чемпіонату "Черкащиною".

«Волинь» вийшла на гру у складі, який розпочинав попередній тур проти «Металурга». В основі були відсутні Літовченко, Михалик, Цюпа і Хагназарі.

Отже, лучани зіграли так: Леванідов - Мартинюк, Сімінін (к), Приндета, Конкольняк — Чачуа, Сад — Волошинович, Кожанов, Климець, Куліш.

«Хрестоносці» ще у першому таймі зробили результат, не використавши при цьому декілька моментів. Вже на 4 хвилині масована атака гостей мала завершуватися голом, але м’яч двічі влучав у стійку після удару Волошиновича і добивання у порожні ворота Куліша. А от на 20 хвилині Станіслав Куліш зачепився за м’яч у штрафному, скинув на Ростислава Волошиновича і той одним доторком відправив його у ворота — 0:1.

«Волинь» контролювала гру, а «Черкащина» не напружувала захист лучан, до якого у 2020 році завжди були запитання. На 41 хвилині рахунок подвоївся: пройшов пас на Дениса Кожанова, який у штрафній прострілив на дальній кут. Там опинився Олександр Климець — 0:2.

Ближче до фінішу матчу розпочалися заміни в обох командах, які збавили й без того невисокий темп. Шкода за невикористаний момент Богдана Кобзаря, який замінив Куліша в атаці. Богдан створив собі момент сам, але не влучив у дальній кут.

Відтак, «Волинь» обійшлася двома голами у ворота аутсайдера і готується до домашнього матчу проти «Гірника-Спорту» (7 серпня).

У цьому турі "Інгулець" вдома взяв очки проти "Кременя", вигравши 3:0. Решта конкурентів лучан за підвищенні в класі зіграють свої матчі пізніше. Наразі лучани тимчасово піднялися на четверту сходинку.