На Кореччині вперше відбувся відкритий чемпіонат району з армспорту

02 Серпня 2020, 18:00
1427

Відкритий чемпіонат Корецького району з армспорту, приурочений до 29-ї річниці Незалежності України, відбувся у Корці 2 серпня.

Участь у змаганнях взяли не лише спортсмени з Кореччини, а й з інших районів Рівненщини.

На вході до майданчика усім проводили температурний скринінг.

Привітали учасників турніру голова Корецької райдержадміністрації Олександра Зайчук та Корецька міська голова Людмила Дмитрук.

Як зазначив Олександр Дмитрович, головна мета заходу – залучення молоді до спортивного життя.

«Влада району й міста сьогодні прикладає максимум зусиль для того, щоб спорт повертався на Кореччину та набирав нових обертів», – наголосив Олександр Зайчук та висловив сподівання, що ці змагання – не останні.

Судили змагання голова Рівненської обласної федерації армспорту, Заслужений тренер України з армспорту, суддя міжнародної категорії (обслуговує Чемпіонати Європи, Світу та міжнародні турніри) Олександр Комаревич та восьмиразовий чемпіон світу, заслужений майстер спорту України Олег Жох.

Змагалися рукоборці у двох вагових категоріях на праву руку. Загалом участь взяли 33 спортсмени: 18 у категорії до 80 кг, 15 у категорії 80+ кг.

У ваговій категорії до 80 кг перемогу виборов Юрій Чиж, друге місце посів Максим Грицюк, третє – Олексій Микитюк.

У ваговій категорії від 80+ кг переможцем став Михайло Новак, на другому місці – Іван Карплюк,  на третьому – Іван Кононюк.

Захід відбувся за підтримки голови Корецької РДА Олександра Зайчука та голови міської ради Людмили Дмитрук.