У волинян чотири золота, срібло і бронза: підсумки першого дня Чемпіонату України з веслування

31 Липня 2020, 13:00
1558

Тридцятеро спортсменів представляють Волинь на Чемпіонаті України з веслування на байдарках і каное пам’яті В’ячеслава Сорокіна.

Ці змагання стартували в Дніпрі 30 липня, а триватимуть до 2 серпня. За результатами першого змагального дня, які оприлюднили на сайті Федерації каное України, в активі волинян назбиралося чимало медалей, серед яких – чотири «золота».

Серед каноїстів-одиночників на дистанції 1000 метрів ІІ місце виборов Віталій Цуркан (результат – 3.33.88).

Серед чоловіків у категорії «С-1000 м» волинський десант: І місцеЮрій Вандюк, ІІІ місце Віктор Свиридюк. Павло Борсук, Едуард Шеметило, Володимир Троцюк і Олександр Яцюк посіли 6–9 місця відповідно.

В аналогічній категорії і дистанції серед жінок волинянка Ілона Грабовець посіла ІІ місце (результат – 4.49.03).

Серед веслувальниць на каное, які вступали в парі на дистанції 1000 метрів, золоту нагороду здобула Марія Повх. Інша волинянка Ольга Демчина з партнеркою посіла ІІІ місце, а Христина Алєксєєнко фінішувала шостою.

Марія Повх здобула ще одну золоту нагороду у змаганні каноїсток-четвірочниць – дистанція 500 метрів.

Серед веслувальників, які змагалися на каное вчотирьох, «золото» отримав волинянин Віталій Цурхан. Не дотягнувся до п’єдесталу  Олександр Муратов – IV місце.

Менш вдало у категорії «С-2 500 м» виступили Ілона Грабовець та Анастасія Ємельянова – 5 і 8 місця відповідно.

Попереду ще три змагальні дні, тож стежте за досягненнями волинськими веслувальниками на Спорт на районі.