Рівненський «Верес» обіграв «Динамо»

26 Липня 2020, 19:03
2391 Джерело: Скрін трансляції

Народний клуб «Верес» із Рівного переміг у товариському матчі молодіжку «Динамо.

Спаринг, який «Верес» провів у межах підготовки до матчів плей-офф, відбувся у неділю, 26 липня, у Конча-Заспі.

Підопічні Юрія Мороза поступилися основі НК «Верес» із рахунком 0:1.

Рівняни розпочали гру впевненіше і вже на 15 хв могли відкрити рахунок, однак Костянтин Вівчаренко зірвав атаку й побачив перед собою червоне світло за фол останньої надії. Утім, команди продовжили грати 11х11 – напередодні спарингу клуби домовилися про неврахування карток.

Стандарт був нерезультативним – стінка заблокувала стандарт від Тимофієнка.

Уже на 25 хв Михайло Шестаков відкрив рахунок – 0:1.

Наприкінці першого тайму Ховбоша в центрі збив Ярослава Надольського, однак навісна передача прийшла в руки голкіперові червоно-чорних.

Попри в’ялий початок другого тайму на 52 хв. «Верес» міг подвоювати перевагу – удар прийняла перекладина.

За десять хвилин динамівці змарнували гольовий момент – Сухоручко не віддав пас на Беніто, який був у вигідній ударній позиції і м’яч пролетів повз ворота. На 66 хв. Беніто не дотягнувся до м’яча й рахунок залишився без змін.

У штрафному «Вереса» справді гаряче стало на 75 хв, коли Беніто технічно пробив повз голкіпера, а Сухоручко, пробиваючи головою, не влучив у ворота.

Наприкінці матчу Сухоручко ще спробував створити загрозу для «червоно-чорних», але рахунок так і залишився на користь гостей – 0:1.