Картка і шедевральний гол за 10 хвилин: футболіст із Рівненщини відзначився в матчі проти «Колоса»

06 Липня 2020, 10:09
1571

«Десна» в 29 турі УПЛ здобула нищівну перемогу над «Колосом». За «сіверян» на останніх хвилинах відзначився рівненчанин Андрій Тотовицький.

«Десна» завдяки розгромній перемозі – 5:1 – піднялася на другу сходинку турнірної таблиці.

Рахунок у матчі ще на 9 хв. відкрив Пилип Будківський, згодом дубль оформив Денис Фаворов (37 хв і 78 хв. – пенальті). Сергій Старенький на 87 хв. довів рахунок до розгромного – 4:0.

Попри те, що, як пише «Футбол 24», під час серії замін у другому таймі темп гри впав, «Десна» продовжувала контролювати м’яч і тиснути на ворота суперників.

На 79 хвилині на поле замість автора першого гола Будківського вийшов уродженець Рівненщини Андрій Тотовицький. Уже на 85 хв. він отримав попередження, а на 89 хв. за «Колос» гол престижу оформив Кожушко.

Утім, останнє слово залишилось за «Десною» – у компенсований час Тотовицький прямим ударом із кутового записав п'ятий м’яч на рахунок «сіверян». Спортивне видання «Футбол 24» назвало гол Тотовицького шедевральним.

Нагадаємо, що за схожим сценарієм Тотовицький відіграв і проти «Олександрії» – вийшовши на заміну в другій сорокап’ятихвилинці, на останніх секундах забив п’ятий м’яч у ворота суперника.