На конях по медалі: рівняни провезли зі Жашкова вісім нагород

30 Червня 2020, 15:29
Дебютантка змагань Дар'я Вакулінська 1063
Дебютантка змагань Дар'я Вакулінська

Завершилися Відкриті обласні змагання Черкаської області з кінного спорту Кубок «Parade Allure», на яких представники Рівного завоювали сукупно вісім нагород.

Участь у змаганнях брало понад 120 коней із Рівненської, Львівської Чернівецької, Вінницької, Київської, Дніпропетровської, Харківської Одеської, Миколаївської, Полтавської та Черкаської областей. Про це розповідають на сторінці Федерації кінного спорту Рівненської області.

Ще першого дня змагань у Жашкові Іванка Царук завоювала 1 місце на висоті 90 см, Олександра Левшук стала першою на 100 см, а тренер Денис Косик – срібним призером.

28 червня рівняни вибороли ще п’ять нагород:

• Іванка Царук на Барбаді здобула 3 місце у висоті 90 см;
  • Денис Косик на Тайфуні здобув 2 місце у висоті 100 см;
  • Олександра Левшук на Адлері виступила на 3 місце у висоті 110 см;
  • Дар’я Вакулінська  дебютувала на змаганнях на Атлантіку і отримала 2 місце на перешкодах 60 см;
  • Олександра Онищук і її Вікторі Тайм стали чемпіонами серед юнаків, успішно пройшовши маршрут з перешкодами висотою по 120 см.