Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
У Римачах завдяки проєкту місцевих ініціатив встановлять дитячий спорткомплекс
У Римачах завдяки проєкту місцевих ініціатив встановлять дитячий спорткомплекс

У селі на Любомльщині завдяки проєкту місцевих ініціатив встановлять дитячий спорткомплекс

13:06 26.06.2020
212

Конкурсна рада з проведення конкурсу проєктів Місцевих ініціатив Вишнівської ОТГ 2020 року, після ретельного відбору обрала переможця.

Ним став проєкт «Активне дозвілля – здорові діти», автором якого є Володимир Гвізда. Про це повідомляють на сайті Вишнівської громади.

Переможцю вручили сертифікат на отримання гранту в розмірі 44,9 тисячі гривень.

У сільській раді висловили подяку усім авторам поданих проєктів і сподіваються, що з кожним роком кількість активних та ініціативних жителів громади буде тільки збільшуватись.

Запровадження конкурсу Місцевих ініціатив на території Вишнівської ОТГ відбувається втретє, оскільки одними з головних напрямків оптимального розвитку громади є налагодження конструктивної співпраці громадян і влади, та, першочергове врахування думки й пропозицій громадськості у вирішенні пріоритетних завдань розвитку території.

Короткий опис проєкту-переможця: Придбання та встановлення на наявному дитячому майданчику в селі Римачі спортивного комплексу «MARIO», який дасть можливість активізувати та згуртувати дітей Римачівського старостинського округу до активного способу життя та живого спілкування, яке є важливим для розвитку особистості кожної дитини зокрема.


Загрузка...
Загрузка...
Коментарі
7 липня
Сьогодні
Вчора
05.07.2020
04.07.2020
03.07.2020
02.07.2020
01.07.2020