Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Чемпіони Європи, 300 медалей і клуб для дітей: чим живе новостворена Федерація кінного спорту Рівненщини

14:22 24.06.2020
208

Нещодавно в Рівному з’явилася Федерація кінного спорту Рівненської області. Вона об’єднала колектив тренерів і захоплених цією справою спортсменів, зокрема серед дітей.

Першою «серйозною заявкою» на визнання кінного спорту Рівненщини зробили Олександра Онищук та Іванна Царук, які завоювали медалі на у кінних змаганнях із подолання перешкод під час турніру «Equides CUP» CSN».

Читайте також: Рівненська вершниця завоювала ще одну медаль

Днями голова Рівненської ОДА Віталій Коваль зустрівся зі представниками Федерації кінного спорту Рівненщини. На зустрічі були також заступник голови РОДА Сергій Гемберг, начальник управління молоді та спорту Віталій Ліпський, Президент Федерації Юлія Шигорева, засновник кінно-спортивного клубу «Патріот – Золота підкова» Богдан Керницький, тренер КСК «Патріот» Денис Косик і всі дорослі спортсмени клубу, які повернулись з турніру «Equides CUP» CSN.


Це було перше знайомство очільників області з діяльністю та колективом новоствореної ФКСРО.

Рівненські наїзники поділилися з посадовцями й гостями своїми враженнями від кінного спорту.

«Коли я прийшла в кінний спорт, то не мала уявлення, що виконаю кандидата в майстри спорту – це було щось космічне. Та і зараз це не спорт для мене, це життя і я не уявляю його без коней, тренувань і конюшні», – зазначила Олександра Онищук.

Дівчина додала, що нині має шість тренувань на тиждень, але це її нітрохи не втомлює.


Із очільниками області і профільних відомств обговорили плани федерації на найближче майбутнє, як-от, проводити змагання на Рівненщині серед малюків і дорослих, підготувати для цього всі умови, людей, персонал, обладнання.

«Нашому клубу вже 12 років, за цей час наші спортсмени зібрали дуже багато медалей – десь біля 300 штук і кубки. Ми підготували чемпіонів України і учасників Чемпіонатів Європи. Досі ми працювали на репутацію КСК «Патріота», а зараз будемо працювати на залік області. Я думаю, область багато втратила поки не було Федерації і очки йшли в залік Київської області. Тепер же з цього року ми будемо працювати на розвиток нашого краю», – розповідає засновник «Патріота» Богдан Керницький.

Крім того, у федерації зазначають, що змагання, які збирають по 200 глядачів – це ще й хороша інвестиція в розвиток регіону.


Читайте також:

Приборкання норовливої: як юна вершниця з Острога справляється зі «складними» кіньми

Загрузка...
Загрузка...
Коментарі
7 липня
Сьогодні
Вчора
05.07.2020
04.07.2020
03.07.2020
02.07.2020
01.07.2020