Рівненська обласна асоціація футболу продовжує сприяти реконструкції стадіону «Авангард»

12 Червня 2020, 18:11
1518

Рівненська обласна асоціація футболу продовжує усіляко сприяти у реконструкції головної спортивної арени області – рівненського стадіону «Авангард».

Голова РОАФ, член Виконавчого комітету Української асоціації футболу (УАФ) та член Комітету УАФ з розвитку футболу в регіонах Олексій Хахльов звернувся президента УАФ Андрія Павелка з проханням підтримати будівництво Днями громадська спілка одержала відповідь від Української асоціації футболу на звернення щодо підтримки у забезпеченні фінансування реконструкції із Державного фонду регіонального розвитку у 2021 році. Про це повідомляють на сайті РОАФ.

«Одним із пріоритетів Української асоціації футболу є розвиток футбольної інфраструктури у регіонах України. Нині це питання дуже актуальне і для Рівненщини. Я дякую президенту УАФ Андрію Павелку за усебічну підтримку, зокрема у питанні реконструкції нашого стадіону "Авангард". Іще у грудні 2017 року Андрій Васильович організував виїзне засідання Комітету Верховної ради України з питань бюджету на Рівненщині, зокрема і задля того, щоб привернути увагу народних депутатів до необхідності реконструювання нашої головної арени», – наголошує Олексій Хахльов.

Безпосередні будівельні роботи на стадіоні "Авангард" розпочалися 1 рік і 3 місяці тому. Однак початку робіт передував тривалий підготовчий етап, у якому Рівненська обласна асоціація футболу відіграла значну роль. 

«Я провів багато особистих зустрічей із міським головою Володимиром Хомком, із депутатами Рівнеради, брав участь у засіданнях комісій міської ради, різноманітних нарадах, де обговорювалося питання необхідності реконструкції, говорили про проєкт тощо. До слова, проєкт - це та ділянка роботи, яку я визначив для себе, щоб забезпечувати взаємодію між фірмою-проєктантом та органами місцевої влади. Згодом використовував свої персональні контакти та особисті ресурси задля того, щоб проєкт пройшов експертизу у найстисліші терміни», – говорить Олексій Хахльов.

Власне завдяки спільній роботі Рівненської обласної асоціації футболу, міського голови Рівного Володимира Хомка, депутатського корпусу і управлінь Рівнеради, проєктантів у ці дні навіть попри карантин на вул. Замкова 34 працюють будівельники, котрі уже зводять третій ярус однієї з трибун і готуються до влаштування футбольного поля.

Коментар
22/04/2024 Понеділок
22.04.2024
21.04.2024