Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Чемпіонат Першої ліги можуть відновити 23 червня: «Минай» і «Волинь» – головні опозиціонери

11:33 31.05.2020
433

Чемпіонат Першої ліги можуть відновити 23 червня, є надія, що поточний сезон у Першій лізі таки буде дограний.

Про це інформує tribuna_ua.

5 червня в Києві відбудеться чергова Рада ліг, яка і прийме рішення про подальшу долю змагань.

Згідно з проектом календаря, чемпіонат відновиться 23 червня матчами 20-го туру, а заключний ігровий день призначений на 7 серпня.

ПФЛ повідомила, що 8 клубів в листі-опитувальнику оптимальним варіантом завершення чемпіонату вказали догравання Першої ліги за регламентом.

Ці клуби: «Рух», «Минай», «Інгулець», «Агробізнес», «Оболонь-Бровар», «Металіст 1925», «Металург» і «Черкащина». Інші клуби, у стані очікування.

Сергій МАКАРОВ, президент ПФЛ розповів:

«У Першій лізі ситуація трохи змінюється. Ми сподіваємося, що вдасться реанімувати чемпіонат. Ідеальним варіантом залишається догравання чемпіонату за регламентом. Будь-які інші укорочені варіанти - вони гірше в чомусь».

Ми бачимо позицію 8 клубів, що ідеальним варіантом була б догравання Першої ліги в повному обсязі.

Оскільки до виконкому УАФ ще є час, ми повинні самі визначитися з цим рішенням, ми ще не вичерпали всі можливості. Тому через тиждень ще раз зберемося в форматі Ради ліг на живе засідання.

На ньому буде розглядатися тільки питання чемпіонату Першої ліги. Наша базова пропозиція - скасувати попереднє рішення Ради ліг і продовжувати грати чемпіонат першої ліги за регламентом.

Єдині нюанси, зміни в регламенті будуть пов'язані з тим, що не проводитиметься етап плей-офф по обміну між Першою і Другою лігами, оскільки друга ліга не грає. Ми пропонуємо, більшість клубів згодні, що наприкінці сезону вилетять дві останні команди Першої ліги (15-16 місця), а зайдуть одразу 6 команд Другої ліги (по 3 з кожної групи) без плей-офф.

Перша ліга розшириться до 18 команд.

Другий момент. Є клуби Першої ліги, де реальна ситуація - епідеміологічна або економічна, яка не дозволить грати.

За ними буде голосуватися окреме рішення, що такі клуби не знімаються за неявку. У таблицю їм будуть заноситися технічні поразки, але за дві неявки вони зніматися не будуть.


Загрузка...
Загрузка...
Коментарі
11 липня
Сьогодні
Вчора
09.07.2020
08.07.2020
07.07.2020
06.07.2020
05.07.2020
04.07.2020