Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Команда – це сім’я: гравці «Любарта» дали колективне інтерв’ю

17:22 25.05.2020
278

Гравці футзального клубу «Любарт» із Луцька дали колективне інтерв’ю.

З волинськими футзалістами за допомогою програми «Zoom» спілкувався Артем Кондрашов.

Спочатку говорили про те, де й коли створений ФК «Любарт».

«З’явилася можливість робити крок уперед. Саме для участі в чемпіонаті ми вирішили змінити назву, щоб вона асоціювалася з містом, яке ми представляємо, з головною його пам’яткою – замком Любарта», – пояснює Назар Бугайчук.

Футзалісти розповідають, що на гру завжди налаштовуються тільки на перемогу. Загалом команда має золотий мікс досвіду й юначого запалу – середній вік гравців 25 років.

«Насамперед звертаємо увагу на індивідуальні риси гравців, не тільки технічне володіння м’ячем, а й мислення, швидкість ухвалення тощо. Крім цього, цінуємо особисті риси – хочеться, щоб у колективі були однодумці, разом досягали однієї цілі», – розповідає про формування колективу Назар Бугайчук

А цілі в любартівців амбітні – заявити про себе на всеукраїнському рівні виграти Чемпіонат України й Суперлігу й потрапити в Лігу чемпіонів.

«Команда – це сім’я. У цій сім’ї ми повинні бути на полі як брати, і поза майданчиком маємо бути одним цілим», – підкреслює один із найдосвідченіших гравців Ігор Заболотний.

Послухавши запис інтерв’ю, ви дізнаєтеся, чому любартівці вибрали такі кольори форми, про тренера, про принципових суперників, хто отримує найбільше карток і хто голеадор команди.

Загрузка...
Загрузка...
Коментарі
7 липня
Сьогодні
Вчора
05.07.2020
04.07.2020
03.07.2020
02.07.2020
01.07.2020