стрічка

Кожне тренування – це маленька історія: «Garda» розповідає про тренера Олександра Устимовича

18 Травня 2020, 15:38
Олександр Устимович 1709
Олександр Устимович

У межах флешмобу-проєкту #gardaperson клуб бойових мистецтв «Garda» розповідає про тих, хто разом із клубом від початку.

Наразі дійшла черга до еліти клубу. «Еліта – це тренерський склад, учителі, які віддають себе на повну, аби посіяти зерно серед усіх, хто прийшов пізнати єдиноборства», – ідеться на сторінці «Garda» у фейсбуці.

З-поміж інших відвідувачам луцького клубу та всім охочим пропонують познайомитися з Олександром Устимовичем. Він – срібний призер Чемпіонату України з бразильського джиу-джитсу (версія NO Gi), багаторазовий чемпіон та призер регіональних турнірів з бразильського джиу-джитсу та грепплінгу. Спортсмен стояв біля основ клубу. Він велика частина нашої спільної історії. А ще він постійно бере участь у різних марафонах. Зокрема, дуже любить «Доброволець екстремальні зимові туристичні змагання», де завжди бере призові місця.

«Я отримую задоволення від занять у клубі. Кожне тренування чи змагання – це маленька історія для мене», – каже тренер.

У клубі розповідають, що Олександр Устимович – суворий, справедливий і добрий, на його заняттях ніхто не халявить. Крім бойової майстерності, тренер навчає стійкості духу та мудрості.

Нагадаємо, що на час карантину «Garda» не припинили занять і тренуються онлайн.

 

Читайте також:

Краще бути воїном у саду, ніж садівником на війні: як у Рівному займаються джиу-джитсу

Коментар
28/01/2022 П'ятниця
28.01.2022
27.01.2022
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром