Рівненщина: понад 20 осіб змагалися в качанні преса

12 Травня 2020, 18:23
2148 Джерело: Радіо Свобода

Понад 20 жителів Рівненщини долучилося до заочного змагання «Спортивні рекорди. Прес».

Чергову активність під час карантину провели КЗ «ОЦФЗН «Спорт для всіх» та Відділення НОК України в Рівненській області. Як зазначили організатори «Спорт для всіх Рівненщини» на своїй сторінці, цього разу учасники змагались у вмінні правильно та швидко качати прес.

Переможцями й призерами конкурсу стали ті учасники, що виконали найбільшу кількість підіймань тулуба впродовж однієї хвилини з положення лежачи на спині. Відео з підтвердженням власного рекорду всі учасники надсилали на сторінку «Спорт для всіх Рівненщини» у фейсбуці.

Перше місце здобув Назар Кібиш із Володимирецького району (66 підіймань). Друге місце посів Богдан Кучмей із Дубна (60 підіймань). Бронзова нагорода дісталася Христині Кібиш із Володимирецького району (51 підіймання).

Переможець і призери нагороджені дипломами, медалями та призами від КЗ «ОЦФЗН «Спорт для всіх» та Відділення НОК України в Рівненській області.