Олег Жох прокоментував чутки щодо його причетності до аварії на Рівненщині

04 Травня 2020, 15:00
Олег Жох 1255
Олег Жох

Відомий рукоборець із  Рівненщини Олег Жох прокоментував чутки щодо його винуватості в дорожньо-транспортній пригоді, яка трапилася наприкінці 2018 року. 

Спортсмени Андрій Пушкар, Олег Жох і його батько Сергій потрапили в аварію 14 листопада 2018 року на трасі Київ – Чоп.

Андрій Пушкар і Сергій Жох – батько спортсмена — загинули на місці. Олега Жоха з важкими травмами доставили до реанімації.

Дружина загиблого рукоборця з Тернопільщини Світлана Пушкар уже втретє поновлює розгляд справи. Востаннє вона  надсилала прохання у Верховну раду України, скарги в суд, прокуратуру, в офіс генерального прокурора про те, щоб допомогли в чесному розслідуванні кримінального провадження.

Олег Жох, який деякий час після ДТП мав амнезію, досі ситуацію не коментував, посилаючись на те, що всі свідчення є в справі. Одначе днями рукоборець пояснив свою позицію в соціальній мережі «Facebook» на своїй сторінці.

«Друзі, я думаю всі ви знаєте наскільки я терплячий і як спортсмен, і як особистість. За весь час коли я займався спортом, виступав на змаганнях, я читав та чув різні коментарі та думки про себе, я спокійно та з розумінням все сприймав. Готовий змиритися з критикою та наклепами щодо себе, проте обливати брудом та брехнею найдорожчу мою людину я не дам. Моє життя докорінно змінилося після ДТП, що сталося 14.11.2018 року. Я не такий як був колись, хоч як не намагаюсь відновитись. Коли лежав в лікарні мої рідні довго не говорили мені про аварію. Тільки після першого курсу реабілітації (через місяць після ДТП) сказали, що більше немає тата, що на змагання, які як я собі думав, вже відбулися і там я отримав травму руки, я так і не потрапив. Я злився, ображався чому мені всі підігрували і не говорили правди одразу, але зараз я їх розумію і дякую їм за те. Я багато думав чому так сталося? Що трапилося? Я пам‘ятаю як ми їхали з татом, за м. Дубно в придорожньому кафе ми пообідали поки чекали Андрія Пушкаря. Його привезла дружина Світлана Пушкар. Ми сіли в автомобіль мого тата: тато за кермо, я на пасажирське переднє сидіння, Андрій на заднє пасажирське сидіння. Так ми їхали не довго, далі в моїй пам‘яті палата реабілітаційного центру, – прокоментував на своїй сторінці Олег Жох.

Армреслер розповідає, що в нього не брали свідчень, коли велося перше розслідування ДТП, через заборону лікарів. Маючи достатньо доказів і показань інших свідків 31.01.2019 прокуратура Рівненської області ухвалила рішення про закриття кримінального провадження на підставі п. 5 ч. 1 ст. 284 КПК України, у зв'язку зі смертю водія Жоха С.В.

Однак у грудні 2019 року Світлана Пушкар подала позовну заяву про оскарження цього рішення. Після повторного досудового розслідування з врахуванням свідчень Олега Жоха та проведенням додаткових експертиз, 21.02.2020 р. кримінальне провадження закрили за тією ж статтею. 

«Щодо ряду запитань, які виникають, читаючи дописи Світлани, можу відповісти на основні. Слідчі допитували Світлану Пушкар та всіх свідків які були на місці ДТП, їхні покази є в матеріалах справи. На хід розслідування я не маю ніякого впливу, адже моєї вини в цій ситуації немає. Так, я співчуваю Світлані та її сину, розділяю її втрату. Андрій був моїм другом, наставником, ніколи не вважав його своїм конкурентом. Моя мама підтримувала зв‘язок з дружиною Андрія коли я був в реанімації і на початку реабілітаційного періоду. Потім Світлана перестала відповідати на дзвінки, і змоги поговорити з нею особисто я не мав. На сьогодні це вся правда про ту страшну подію»,  – додає Олег Жох

 

Читайте також:

Для мене спорт хобі, а не джерело заробітку – армреслер Олег Жох

Коментар
Код блоку:
27/09/2022 Понеділок
26.09.2022
25.09.2022
18:03