Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Сергій Олексюк
Сергій Олексюк

Як під час карантину загартовуються луцькі «моржі»

12:19 30.03.2020
395

Луцькі «моржі» розповіли, як загартовуються та займаються спортом під час карантину.

Для цього спортсмени ходять у Центральний парк культури і відпочинку імені Лесі Українки. Про це йдеться у сюжеті Суспільного.

Лучанин Сергій Олексюк із друзями продовжує заняття спортом і плаванням під час карантину. Каже: це корисно для здоров’я. Займатися моржуванням і фізичною культурою почав близько року тому, продовжує за будь-якої погоди і навколишньої ситуації. Враховуючи карантин, хлопець одягає маску на прогулянку. Говорить: пірнати у ній не радить.

«При окунанні виділяється велика кількість адреналіну і стрес якби «уходить». Людина перестає піддаватися панікам, панічним атакам, людина стає більш свідомою, а то схожі на домашніх улюбленців, на котів на собак, ліниві тільки поїсти, поспати. Тобто, я вважаю, що людині треба більш активно проводити своє життя», – переконаний Сергій Олексюк.

Про власні заходи безпеки під час карантину розповідає заслужений тренер України Геннадій Вайнер, який моржує у Луцьку. Чоловікові - 70.

«Я от прийшов в масочці, ну масочку накиньте і йдіть гарнесенько. Не йти там де ціла купа, людина не повинна сидіти в хаті, а треба вийти, пройтися, подихати, це здоров’я наше, а не в хаті сидіти і вечером наїстися, я як заслужений працівник культури спорту скажу, на ніч якщо що кефірчику візьми, він чистить кишечник і спиш як «куколка», не дарма говорять: «береженого Бог береже», – ділиться роздумами заслужений тренер.

Любитель плавання Сергій Олексюк розповідає: поступово змінюється культура привітання і спілкування між спортсменами, вони не вітаються за руку. Каже: роблять це поглядом, або складеними долонями. Бігають не групами, а по двоє-троє, каже Сергій Олексюк.

«Особисто я б рекомендував вилазити з замкнутих приміщень, ходити на свіжому повітрі, це може бути ліс, може бути поле, можете поїхати на дачу до друзів допомогти. Якщо їм потрібно допомогти, можете на відстані 1,5 метри допомагати з маскою на лиці. Але це буде виводити людину зі стану стресу, депресії, паніки», – каже чоловік.

Читайте також:

Знайшла час на навчання і йогу, – волинсько-рівненська тенісистка Катарина Завацька

Загрузка...
Загрузка...
Коментарі
1 червня
Вчора
30.05.2020
29.05.2020
28.05.2020
27.05.2020
26.05.2020
25.05.2020
24.05.2020