Команда волинських скороходів завоювала медалі в Івано-Франківську

15 Березня 2020, 15:50
868

Команда Волинської області брала участь у чемпіонат Асоціації Балканських легкоатлетичних федерацій (ABAF) зі спортивної ходьби, де завоювала низку медалей.

У суботу, 14 березня, в Івано-Франківську відбувся чемпіонат Асоціації Балканських легкоатлетичних федерацій (ABAF) зі спортивної ходьби, а також Чемпіонат України серед скороходів. Волиняни здобули на цих змаганнях низку нагород.

У загальному заліку Волинь посіла перше місце на Чемпіонаті України-2020, випередивши Київську і Сумську (ІІ і ІІІ місця відповідно). Загалом волиняни здобули низку медалей.

Валерія Шоломіцька виграла захід на 5 км чемпіонату АБАФ і зимовий чемпіонат, установивши новий найкращий час.

Тарас Корецький став чемпіоном АБАФ на юніорській дистанції 10 кілометрів.

Дарина Касян виграла Чемпіонат України в заході на 10 км серед юніорок і була бронзовою у заліку Асоціації балканських легкоатлетичних федерацій.

Валентина Мирончук виграла «золото» у заході на 35 кілометрів серед дорослих.

Віктор Шумік несподівано для себе показав прекрасний результат – срібло на чемпіонаті України та АБАФ (20 кілометрів).

Ще одна волинянка Марія Сахарук стала чемпіонкою АБАФ зі спортивної ходьби. Ще Марія виборола бронзову медаль на Чемпіонаті України.

А Олена Собчук (Мізернюк) – срібна медалістка Чемпіонату України на дистанції 20 кілометрів.