«Волинь» U-19 на виїзді перемогла ФК «Маріуполь»

14 Березня 2020, 11:00
534

У 17-му турі чемпіонату України U-19, «Волинь» U-19 на виїзді переграла ФК «Маріуполь».

Про це інформує офіційний сайт ФК Волинь.

Найбільш дальній виїзд сезону для юнацької команди «Волині» обіцяв бути непростим. Утім, з перших хвилин гри підопічні Руслана Мостового та Володимира Гапона вміло використовували свої переваги над суперниками.

Уже в дебюті матчу після стандартного положення відзначився Максим Сасовський, а у середині першого тайму фланговий простріл Дмитра Янчука призвів до автоголу Кирила Романюка – 0:2.

На жаль, спокійний на своєму початку матч відзначився ще й доволі агресивним суддівством – зокрема, протягом п’яти хвилин дві жовті картки отримав волинянин Тарас Вахович, вилучення якого призвело ще й до доволі неоднозначного пенальті. Родіон Плакса реалізував вирок, тож на перерву команди пішли за мінімальної переваги «Хрестоносців» – 1:2.

Після перерви у кількісній меншості волиняни вміло зіграли від оборони на контратаках, а коли господарі поля пішли ва-банк, неодноразово могли карати опонентів своїми забитими голами. А вже у доданий арбітром час Даниїл Волков таки підкреслив перемогу «Волині» – 1:3.

У підсумку – друга поспіль перемога «Хрестоносців», які продовжують переслідувати третю в таблиці полтавську «Ворсклу». Наступний поєдинок наша команда проведе 20 березня, коли у Луцьку зіграє проти ровесників із ковалівського «Колоса».