«Волинь» поступилася «Руху» в останньому контрольному матчі на зборах у Туреччині

12 Березня 2020, 09:10
546

У останньому спарингу в Туреччині «Волинь» зазнала поразки від «Руху»

Про це йдеться на офіційному сайті луцького клубу.

«Хрестоносці» завершили свій турецький навчально-тренувальний збір. В останньому спарингу «Волинь» зустрічалася із львівським «Рухом». На жаль, у першому таймі суперники зуміли шокувати нашу команду одразу трьома забитими голами, на які підопічні Андрія Тлумака відповіли лише забитим наприкінці другого тайму м’ячем у виконанні Амбросія Чачуа. Фінальний свисток арбітра зафіксував перемогу «жовто-чорних» – 1:3.

Завтра, 12 березня, наша команда повернеться до Луцька, де продовжить підготовку до першого офіційного матчу року. Весняну частину чемпіонату України «Волинь» розпочне 21 березня виїзним поєдинком проти одеського «Чорноморця».

ВОЛИНЬ – Рух  1:3 (Чачуа, 81 – Бойчук, 5, Синиця, 7, Кондраков, 33)

Склад «Волині»: Неділько, Болденков, Михалик, Приндета, Конкольняк, Курко, Чачуа, Цюпа, Сіаваш, Кожанов, Куліш.

На заміну виходили: Ульянов, Рябов, Волошинович, Климець, Кизилатеш, Карпенко.