Волинські спортсмени вдало виступили на чемпіонаті України з плавання

11 Березня 2020, 13:38
1562

У Харкові розпочався відкритий зимовий чемпіонат України з плавання. Ці змагання особливо знакові, адже тут  спортсмени зможуть виконати олімпійський норматив.

Як повідомляє голова федерації плавання Віктор Самчук, волинські плавці стартували доволі вдало. Про це йдеться на сайті відділу фізичної культури та спорту Волинської ОДА.

Максим Ткачук підтвердив норматив для участі у чемпіонаті Європи серед юніорів та виборов срібло на дистанції 100 м, брас. Другу нагороду для команди здобула Дана Ахмедова, дівчина виборола бронзу на цій же дистанції.

Четвірка плаців Пінчук О., Петрочук І., Карасійчук А., Наумов А. виборола 4 місце у естафеті 4 по 100 м комбінована. Та на цьому здобутки не завершилися, Олександр Пінчук виконав норматив Майстра спорту України, вдало подолавши 100 м на спині.

«Вітаємо тренерів та спортсменів із перемогою! Так тримати», – йдеться у повідомленні.