Ратнівські волейболістки вибороли срібло на обласних змаганнях

04 Березня 2020, 14:40
Ратнівські волейболістки 1508
Ратнівські волейболістки

Збірна юних волейболісток Ратного здобула перемогу на обласній Спартакіаді школярів з волейболу.

Змагання проходили упродовж 28 лютого – 1 березня у місті Володимир-Волинський. Про це повідомляють на сайті відділу освіти, молоді та спорту Ратнівської РДА.

Участь у змаганнях брали участь 14 команд. У фіналі ратнівська збірна зустрілася з командами міста Ковель, Любешівського та Любомльського районів.

Отримавши поразку з командою ковельчанок (1:2) та перемігши інших, ратнівські волейболістки здобули II місце.

Честь району захищали вихованки Ратнівської ДЮСШ, учениці школи-гімназії №1 та ЗОШ №2 селища Ратне.