Волинські дзюдоїсти привезли понад два десятки нагород із змагань у Рівному

03 Березня 2020, 11:21
Дзюдоїсти із тренерами Ніною Салухою та Олегом Максимовичем 1068
Дзюдоїсти із тренерами Ніною Салухою та Олегом Максимовичем

Відкрита першість з дзюдо, присвячена 31 річниці виведення військ з Афганістану, відбулась у місті Рівне.

Участь у змаганнях взяли майже 300 учасників із Житомирської, Львівської, Волинської, Рівненської та інших областей. Про це повідомляють на сайті Рівненської ОТГ.

Дзюдоїсти із Любомльщини привезли нагороди, які вибороли у більш досвідчених суперників:

Як повідомила тренерка Ніна Салуха, «бронзовими» призерами стали Ілля Котович, Назар Козачук, Арсен КорнелюкОлександр Мельник, Назар Карпович, Володимир Кохтюк, Володимир Гурко, Вадим Галян, Ярослав Приказюк, Кирил Склянчук, Ярослав Хомич.

«Срібло» завоювали Ярослав Шидловський, Тарас Козачук, Тимур Мохнюк, Орест Семенович, Олександр Коцура, Сахар Назар.

«Золоті» медалі зі змагань привезли Микита Трубкович, Ілля Жарінов, Рустам Мохнюк, Ростислав Семенович, Артем Півнюк.