Сергій Косовський у матчі проти чемпіона Львівщини ФК Юність 2217
Сергій Косовський у матчі проти чемпіона Львівщини ФК Юність

Сергій Косовський, син відомого українського футболіста, колишнього гравця київського «Динамо» та національної збірної України, уродженця Острога Віталія Косовського виступатиме за футбольний клуб «Агробізнес».

Контракт із 21-річним півзахисником підписали в Туреччині 28 лютого. Про це інформує офіційний сайт ФК «Агробізнес».

Довідково: Сергій Косовський з 2010 по 2015 рік виступав за столичне «Динамо» у ДЮФЛУ. У сезоні 2015/16 років грав за динамівську команду U-19, у складі якого того сезону виграв юнацький чемпіонат України.

У 2016 році перейшов до «Ворскли». Виступав за юнацьку, а згодом і молодіжну команду клубу. За головну команду полтавчан дебютував 5 травня 2017 року в переможному (1:0) виїзному поєдинку 28-о туру Прем'єр-ліги проти луцької «Волині». Сергій вийшов на поле на 90+2-й хвилині, замінивши Дмитра Хльобаса. Той матч виявився для Косовського єдиним у першій команді полтавчан.

У середині вересня 2019 року підписав 1-річний контракт із «Оболонь-Броварем». Дебютував у складі київської команди 15 вересня 2018 року в переможному (3:1) виїзному поєдинку 9-о туру Першої ліги проти «Дніпра-1». Косовський вийшов на поле на 77-й хвилині, замінивши Олександра Гуськова. У складі «пивоварів» зіграв 11 матчів у Першій лізі. У середині липня 2019 року залишив київський колектив.

З 2013 по 2015 рік у футболці юнацьких збірних України U-16 та U-17 зіграв 19 матчів, в яких відзначився 1 голом (з центральної частини поля у воротах французів). Викликався також до юнацької збірної України U-19, проте в її складі не зіграв жодного матчу.

Сергій Косовський вже тривалий час тренувався з «Агробізнесом» і проводив контрольні поєдинки в складі команди. Є автором першого гола та гольової передачі в контрольному матчі 13 лютого «Нива» (Вінниця) – «Агробізнес» (0:4).